Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Handle | Yes |
| Model Number | YLS121 |
| Pattern Type | Solid |
| Item Volume | 200ml |
| Material | Silicone |
| Age Range | 0-1Y, 1-2y, 12+, 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Group | BABIES |
| Brand | YLS |
| Features1 | Double handle |
| Features2 | Leak proof |
Instock
There are no reviews yet.