Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free, Phthalate Free, PVC Free, BPA Free, Nitrosamine Free |
| Pattern Type | Animal |
| Size | 1pcs |
| Packaging | Single loaded |
| Material | The silicone |
| Age | > 3 months |
| Brand Name | beikinyuans |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 0-6m, 7-12m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| Product category | Assist food machine |
| The material | The silicone + PP |
| Applicable age | More than 3 months |
| color | pink |
| colorS | blue |
Instock
There are no reviews yet.