Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Car Seat Pillow |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | U-Shape |
| Feature | memory |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Grade A |
| Filling | PP Cotton |
| Material | Cotton / Polyester |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.