Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cover The Head | No |
| Capless | YES |
| Tight Necklinen | No |
| Model Number | SB382 |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fabric Type | Herringbone |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | HOUSBAY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-1Y |
| Season | Summer |
| Department Name | baby |
| Item type | baby swaddle sleeping bag |
| Feature | newborn baby wrap |
| Color | grey, star, stripe, pink, flower, rocket, red |
| Size | 50*73cm |
| Temperature | 24 degrees above |
Instock
There are no reviews yet.