Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 6 cm |
| Cover The Head | No |
| Capless | YES |
| Tight Necklinen | No |
| Model Number | SB280 |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fabric Type | Herringbone |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Brand Name | HOUSBAY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 1-3Y |
| Department Name | baby |
| item type | sleeping bag baby |
| feature | detachable sleeves, 2-ways zipper, easy to change diaper |
| color | yellow, blue, pink, light blue |
| season | spring, autumn, winter |
| size | 80cm/100cm/120cm |
Instock
There are no reviews yet.