Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | dry haircut, wet haircut, floating head, Charging indication, Romove the whole body hair |
| Nozzles | shaving head |
| Battery сharging time | up to 2 hours |
| Number of speeds | 1 |
| Number of nozzles | 1 – 2 pcs |
| Size | 30.5*30.5*150mm |
| Material | Plastic |
| Use | Bikini, BODY, Face, Underarm |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | VIMYSHOW |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Epilator |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Product Name | 2 in 1 Electric hair shaver |
| Battery | 300mAh |
| Waterproof | IPX6 |
Instock
There are no reviews yet.