Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Size | 15-23cm |
| Material | Plastic, Carbon+pp |
| Model Number | M-6500 |
| Brand Name | Mythus |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | comb |
| Name | Mythus comb |
| Color | White |
| Feature | Anstatic Heat Resistant |
| Use | Haircut |
| Design | Long And Short Teeth |
| Apply | Hairstyling |
| OEM | available |
| Package | Bubble Bag |
Instock
There are no reviews yet.