Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Is Rotatable | Yes |
| With Handrails | YES |
| Backrest Height | <125mm->800mm |
| With Rollers | Yes |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Model Number | Mid Back Swivel Computer Chair |
| Brand Name | furgle |
| Size | 37'' H X 22.6'' W X 18.5'' D |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | No |
| Material | Genuine Leather |
| Style | Swivel Chair |
Instock
There are no reviews yet.