Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 17 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KOTUMY |
| Certification | CE |
| Scissor Type | DUAL |
| Power Source | DC |
| Battery Type: | 18-21v Lithium Battery |
| Tooth Cutting Width: | ≤1.5cm |
| Blade Material: | High Carbon Steel |
Instock
There are no reviews yet.