Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Motor type | Brushed |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | WORKPRO |
| Model Number | W159021/W159030 |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 60/150mm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.