Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Bosch |
| Certification | CE, FCC |
| Model Number | Bosch Easyshear |
| Scissor Type | DUAL |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Size | 13 x 2 x 15 cm |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Rubber |
| Weight | 530g |
| Feature 1 | trim and shape |
| Feature 2 | Garden Shears |
| Feature 3 | Bosch Home and Garden |
| Feature 4 | Battery Powered |
| Feature 5 | Grass Hedge Trimmer |
| Feature 6 | Electric Hedge Trimmer |
| Feature 7 | Cordless Lawn Mower |
| Feature 8 | Electric Shear |
| Feature 9 | Bosch Easyshear |
Instock
There are no reviews yet.