Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Power | lithium battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 22-30 minutes |
| Remote Distance | 25-35 meters |
| Dimensions | 24*17*15.8CM |
| Model Number | Q157 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, charger, Remote Controller, USB CABLE |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | JJRC |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.