Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.705 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 25 × 19 cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 20min |
| Remote Distance | 200m |
| Scale | 1:14 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, charger, Remote Controller, USB CABLE |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Mode | MODE2 |
| Charging Voltage | 7.4v |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | WLtoys |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.