Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Whether printing | No |
| Product application scenarios | Other |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | 100% Polyester, EVA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Thickness | 1mm, 2mm, 3mm, 5mm, 10mm |
| Color | Black, White, Grey |
Instock
There are no reviews yet.