Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.511 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 22 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 18x7cm/7.08×2.75inch |
| Handle Material | Rubber Handle |
| Type | Float Trowel |
| Model Number | X37E13AC1901380 |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Handle | Approx.31.5cm, Approx.31.5cm, Approx.31.5cm |
| Material | Rubber, Rubber, Rubber |
| Feature | Apply to all kinds of occasions, home decoration, club decoration etc, Apply to all kinds of occasions, home decoration, club decoration etc, Apply to all kinds of occasions, home decoration, club decoration etc |
Instock
There are no reviews yet.