Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 31 × 6 cm |
| Pattern | Plain Dyed |
| Grade | Quality |
| Pattern Type | Solid |
| Age Group | adults |
| Style | plain |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Fitted Sheet |
| Brand Name | BeddingOutlet |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Size | 99cmx199cm, 137cmx190cm, 203cmx152cm, 198cmx203cm |
| Use | bed |
| Seasons | Spring, Summer, Autumn, Winter |
| Advantages | Comfortable, Hot Sale |
Instock
There are no reviews yet.