Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Hair Type | Horse Hair |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
| W | 5w |
| V | 12V |
Instock
There are no reviews yet.