Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 33 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2311 |
| Valve Core Material | Brass |
| Surface Finishing | Electroplated |
| Style | Contemporary |
| Feature | Cold and Hot |
| Brand Name | Bagnolux |
| Number of Handles | Dual Handle |
| Cold/Hot Water Control Type | Single Holder Dual Control |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | Brushed Gold/Gunmetal/Brushed Nickel/Polished /Matte Rose Gold/Black |
| Warranty | 10 Year |
| Finshed Warranty | 5 Year |
| Spout | 150, 210, 260mm |
| Shower Hose length | 1.5m |
Instock
There are no reviews yet.