Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Is Rotatable | Yes |
| With Handrails | YES |
| Backrest Height | <=125mm |
| With Rollers | Yes |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Brand Name | RUO WU |
| Size | 19.3"D x 20.5"W x 40"H |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | No |
| Material | Oil Waxed Leather |
| Style | Executive Chair, Lift Chair, Swivel Chair |
Instock
There are no reviews yet.