Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Housing Material | Plastic |
| Laying Method | Table |
| Certification | none |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | no_brand |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.