Commercial Deep Fryer with Basket, 3400W 12.7QT/12L, Detachable Large Capacity Stainless Steel Countertop Electric Oil Fryer wit
Attributes
Hign-concerned ChemicalNone
Voltage (V)12V
Power (W)25W
Non-Stick MaterialPtfe
Brand NameHAOYUNMA
OriginMainland China
View all attributes
Vendor
Mota
Security & Privacy
Crypto payment
Instock
Seller
Additional information
Weight 3 kg
Dimensions 30 × 20 × 15 cm
Hign-concerned Chemical
None
Voltage (V)
12V
Power (W)
25W
Non-Stick Material
Ptfe
Brand Name
HAOYUNMA
Origin
Mainland China
Reviews
Leave a review about this product.
There are no reviews yet.
Commercial Deep Fryer with Basket, 3400W 12.7QT/12L, Detachable Large Capacity Stainless Steel Countertop Electric Oil Fryer wit 1