Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 5.5inch |
| Item Weight | 0.15kg |
| Item Length | 9.84inch |
| Item Height | 5.9inch |
| Material Composition | Oxford |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Plaid |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | GOT-TOG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| size | 25cmX14cmX15cm |
| colour | Solid color matte cosmetic bag in multiple colors |
| Women Organizer | Makeup Bag Toilet Bag |
| Portable Wash bag | beauty case |
| Function 1 | Portable cosmetics storage |
| Function 2 | Bath towel, towel, bathing supplies Storage |
| Function 3 | Travel outdoor tools organizer |
| stand by | drop shipping |
Instock
There are no reviews yet.