Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Wash Only, Drying, Pre-wash, Rinse Only, Standard Wash |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 250-300W |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.