Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Condition | In-Stock Items |
| Warning | keep away the fire |
| Dimensions | 35 cm |
| Battery | no |
| Gender | Unisex |
| Features | model |
| Form | 1/6 |
| Model Number | 12227 12226 12228 12229 |
| Occupations | Princess |
| Theme | Occupations |
| Type | FASHION DOLL |
| Material | Vinyl |
| Brand Name | DOLL MEET |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
| Item Type | Dolls |
| color | yellow stripe, purple grid |
Instock
There are no reviews yet.