Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 9 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | wax |
| Model Number | 02 |
| NET WT | 75g |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | COMBO |
Instock
There are no reviews yet.