Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 5 × 18 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 60ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | Poly Nail Gel |
| Type | Gel Polish, UV Gel |
| NET WT | 60ml |
| Brand Name | BOZLIN |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Poly Nail Gel |
| Color | 4 Colors |
| Feature | Quickly Extend Nail |
| Usage | Nail Extension |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Cure Lamp | Need cure by LED UV Lamp |
| Item Type | Gel Nail Polish |
Instock
There are no reviews yet.