Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 8 ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | S02917 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 7ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item | Crystal Nail gel Polish |
| Effect: | Jelly Effect |
| Lasting Period: | 3 Weeks above |
| Style | Magnetic Nail Art Varnishes |
| Use With | Base Coat Top Coat |
| Advantage | Health and Eco-Friendly |
| Feature | No Smell |
| Certification | MSDS, SGS |
| Cured by | UV Lamp, Led Lamp |
| Apply: | Nail Beauty Salon, Private Using |
Instock
There are no reviews yet.