Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 5 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | Eco-friendly UV Curable Resin |
| Quantity | 1 piece |
| Model Number | 13027 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 9ml/piece |
| Brand Name | CANNI |
| Origin | Mainland China |
| Product Feature | HEMA FREE nail gel polish |
| Color Card | 72 jelly colors |
| All Colors in Stock | Yes!!! |
| Gross Weight | 35g/piece |
| Soak off | Yes |
| Curing Lamp | UV or LED Lamp |
| Lasting Time | Around 3 weeks |
| Certificate | SGS, MSDS, REACH, CPNP |
| Warranty | 36 months |
| Used for | Nail Beauty Salon/ training or private using |
Instock
There are no reviews yet.