Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | 56031 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | Approx.15ml, 50g |
| Brand Name | Born Pretty |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Extension Nail Gel |
| Soak off | Avaliable |
| Quality | Two Coat to Get Perfect Effect |
| Advantages | Rich and Bright Colord |
| Characteristic | Healthy/Eco-friendly |
| Needed | BASE & TOP Coat |
| Lasting Effect | 3 weeks |
| Bottle | Glass bottle |
| Painting gel for nails | Nail Design, Gel nail, Nail polish gel |
| Curing Tools | UV Lamp, Led Lamp |
| Cure Time | LED lamp 30sUV lamp 2mins |
| Semi Permanent UV LED Enamel | Gel for nail, Nail Gel |
| Feature 1 | Nail Gel Varnish |
| Feature 2 | Gel Polish varnishes |
Instock
There are no reviews yet.