Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | WL-024 |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Application | Foyer, BATHROOM, Bed Room, study, Kitchen, Dining Room |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | NA |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ROHS, CCC, ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | GY |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | switch on off |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 12V |
Instock
There are no reviews yet.