Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 62 × 140 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 1100W |
| Slice Thickness | 2/3/4/5mm |
| Speed | 2800r/min |
| Weight | 150kg |
| Model Number | Q100 |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V/110V |
| Production capacity | 300-1000kg/H |
| Machine size | 116*52*130cm |
| Shred size | 5/2.5/3/4/5/6mm |
| Dice size | 6/8/10/15/20/25mm |
| Slice size | 2/3/4/5mm |
| Send by default | slicing 3mm, shred 3mm, dicer 10mm |
Instock
There are no reviews yet.