Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Bosch |
| Certification | CE, FCC |
| Model Number | Bosch Easyprune |
| Scissor Type | DUAL |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers, Battery Powered |
| Feature 1 | tree pruning |
| Feature 2 | Garden tools |
| Feature 3 | Cordless Shears |
| Size | 25 x 3.1 x 8.5 cm |
| Material | Stainless Steel |
| Weight | 820 g |
| Feature 4 | Cordless Secateurs |
| Feature 5 | garden tools |
Instock
There are no reviews yet.