Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 26 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 250W |
| Weight | 4kg |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Cup body material | Food grade plastic |
| Rated Power | 250W |
Instock
There are no reviews yet.