Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 60 × 97 cm |
| Wattage | 3000W |
| Slice Thickness | 2.5-30MM |
| Speed | 2800R/MIN |
| Weight | 170KG |
| Model Number | Q5-RD |
| Brand Name | JJSHOO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V/220V |
| Production capacity | 300-500 kg/h |
| Machine size | 1200 * 550 * 850mm |
| Machine weight | 170kg |
Instock
There are no reviews yet.