Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 5 cm |
| Model Number | V5099 |
| Lens Width | 54cm |
| Lens Height | 42cm |
| Coating | HC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | MEN, WOMEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | VIVIBEE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Color | Grey |
| Weight | 22.00g |
| Style1 | Business Reading Glasses |
| Style2 | Reading Glasses +150 |
| Style3 | reading glasses |
| Style4 | Grey reading glasses |
| Style5 | reading glasses +150 |
Instock
There are no reviews yet.