Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 59 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 2200W |
| Slice Thickness | 2.5-20MM |
| Speed | 270r/min |
| Weight | 50kg |
| Model Number | TF-002 |
| Brand Name | JJSHOO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 220V |
| Power | 2200W |
| Slice output | 600kg/H |
| Shredding output | 300kg/H |
| Blade diameter | 105mm |
| Machine size | 435*440*470mm |
Instock
There are no reviews yet.