Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 500W |
| Model Number | Meat Slicer |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Commercial meat slicer |
| Power | 750W |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Specifications | 1.7MM/2.5MM/3.5MM/5MM/7MM |
| Product number | JD2484B |
Instock
There are no reviews yet.