Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 850W |
| Slice Thickness | 2.5MM/3.5MM/5MM/7MM |
| Speed | 310RPM |
| Weight | 21kg |
| Model Number | 4QRJ-YB |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Voltage | 110V or 220V-240V |
Instock
There are no reviews yet.