Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Brand Name | DUTRIEUX, N/A |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Frame Material | Wood |
| Wood Type | cedarwood |
| Pressure Treated Wood Type | NATURE |
| Frame Finishing | Painted |
| Type | Fencing, Trellis & Gates |
| Service | instruction book |
| Material | wood |
| Application | Decoration |
| Product name | fence trellis |
| Color | white/Carbonized color |
| Size | 70cm/90cm/etc. |
| Packing | Carton Box |
| Style | Morden |
| Advantage | Easy Setup |
| MOQ | 1000pcs |
| Season | Everyday |
| Design Style | Modern |
| Room Space Selection | Support |
| Room Space | Indoor and Outdoor |
| Occasion Selection | Not Support |
| Holiday Selection | Not Support |
Instock
There are no reviews yet.