Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 42 × 81 cm |
| Wattage | 0.65KW |
| Speed | 15m / s |
| Weight | 40kg, 40kg |
| Model Number | J120 |
| Brand Name | JUEZHAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model: | J120 |
| Voltage | 220v 50HZ / 110v 60HZ |
| Packaging size | 52.5*42.5*81cm |
| Machine size | 50 * 40 * 72CM |
| Packaging type | wooden box |
| Motor power | 0.65KW |
| Packaging weight | 60kg |
| Linear speed of saw | 15m / s |
| wheel diameter | 120mm |
Instock
There are no reviews yet.