Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 3 |
| Indoor Machine Noise | 36-49dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| cooling capacity | 780W |
| cooling power | 280W |
| Net mass of indoor unit | 10kg |
| way of working | fixed frequency |
| Air conditioner power | 1 small horse |
| Air conditioner type | Mobile air conditioner |
| Heating and cooling type | Single cold type |
Instock
There are no reviews yet.