Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| 3C | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Max Speed | RC mouse |
| Design | mouse |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 220-250V |
| Brand Name | criswisd |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Package | come not with original package Box |
| size | approx. 10*4.5*3.2CM |
| Colors | white or Gray as pictures |
| Type | RC Mouse |
Instock
There are no reviews yet.