Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating, Cooling/Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | D-Solar AC |
| Application | Household |
| Capacity (btu) | 9000-36000 BTU, 9000/12000/18000/24000 |
| EER | 17 |
| Power source | Solar |
| Product name | Solar Powered Air Conditioner |
Instock
There are no reviews yet.