Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | No |
| Usage Time | 30Mins |
| Size | see information |
| Charging Time | None |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | Sandpaper, EVA and plastic plate, Sandpaper, EVA and plastic plate |
| Model Number | Other |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Size(LxWxH) | 6.5×1.5×0.4cm/2.55×0.59×0.15''(approx) |
| Color | Random color |
| Quantity | 1 pc |
Instock
There are no reviews yet.