Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Model Number | Pritech |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | PRITECH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.