Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 24 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Type | Foot File |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HX-12 |
| Color | black/silver/rose |
| Feature | Foot Beauty Care |
| Speed | Nail Drill(11000RPM) +Foot File(550rpm) |
| Usage | Remove Dead Skin From Feet |
| Sample | Provided |
| MOQ | 1 PC |
| Packing | Color Box Packing |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Delivery Detail | About 3-8 working days |
Instock
There are no reviews yet.