Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 24 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Max. Cutting Depth | 15CM |
| Max. Cutting Width | 20CM |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Blade Diameter | 8inch |
| Brand Name | Yofidra |
| Saw Type | chain saw |
| Motor type | Brushless |
| Name | Electric Chain Saw |
| Chains Size | 8 Inch |
| Motor | Brushless Motor |
| No-load Speed | 20000rpm |
| Material | ABS+Metal |
| Chain Cutters | 45 Knots |
| Guide Plate Length | 8 Inches |
Instock
There are no reviews yet.