Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 12 × 25 cm |
| Voltage | 210-240V |
| Certification | CCC |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | YANGZI/Yangzi |
| maximum power | 40W |
| Suitable for hair quality | Wet and dry |
| Thermal conductor diameter | 31mm and above |
| Material of thermal conductor | Tourmaline ceramics |
| producing area | Chinese Mainland |
| Place of shipment | Zhejiang Province |
| Power supply mode | Power supply type |
| 3C certification certificate number | 2022010709471403 |
Instock
There are no reviews yet.