Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 740 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | Lead and lead compounds |
| Cable Length | 1.7 |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Voltage | 100-110 V |
| Certification | UL(纺织品), UL, FCC |
| Model Number | OD-6801 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | oudim |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.