Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 10 × 6 cm |
| Cable Length | cordless |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Wireless charging |
| Min. temperature | 180 °C |
| Max. temperature | 160 °C |
| Thermostat Adjustment Segments | 10 |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, UL, RoHS, CE, CCC |
| Model Number | HD363 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | terkur |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.